czwartek, 5 kwietnia 2012

Rozdział 1

Hannah : Hallo ? Stephanie ? Musisz przyjść do mnie natychmiast !
Stephanie : Ale co się dzieje ? Dziewczyno , jakiś atak masz czy co ?
Hannah : Nie nie ! Muszę Ci coś powiedzieć i to nie jest rozmowa na telefon. Chodź do mnie szybko proszę.
Stephanie : Dobra dobra już idę . Będę za 10 minut.
Hannah : Czekam.
Po 20 minutach Steph była już u przyjaciółki.
Stephanie : No o co chodziło  ? Taka napalona jakaś byłaś jak ze mną gadałaś.
Hannah : AAAAAAAA ! Nie uwierzysz ! One Direction ma przerwę i będą tutaj ciągle w Londynie ! Znaczy na razie to tylko Harry z Louisem bo Zayn pojechał gdzieś do rodziny a Niall z Liamem wynajęli sobie gdzieś domek i robią sobie takie "wakacje" razem , ale niedługo wrócą do UK. Rozumiesz to ?! Jest szansa że spotkam  gdzieś teraz loczka ze śmieszkiem ! Musisz być w tym czasie ze mną !
Stephanie : Coooo ?! Niee tylko nie to . Błagam Cię. Wiesz że ich nie lubię. Zresztą co ty szukać ich chcesz czy jak ?
Hannah : Nie nie. Oni tez potrzebują odpoczynku itd , ale jak ich gdzieś spotkam przypadkowo ? Nie mogę być sama w tym czasie. Nie mogę sama wychodzić itd. Proszę , będziesz moją towarzyszką ? - zapytała robiąc słodkie oczy.
Stephanie : Ehhh , nie mogę się oprzeć tym twoim oczom . Robię to tylko dlatego , że jesteś moją przyjaciółką i Cię kocham.
Hannah : Jesteś cudowna dziękuję.
Stephanie :  Dobra ja teraz spadam do swoich zajęć. Jak coś to dzwoń. - powiedziała po czym wyszła.
Hannah była tak szczęśliwa. Skakała po całym domu jak głupia. Cieszyła się z tej przerwy bo wreszcie miała okazję ich spotkać. Mama nie chciała jej puścić na koncert. Nigdy nie powiedziała z jakiego powodu , więc ta okazja była dla niej spełnieniem marzeń. W te wakacje jej rodzice wyjechali do Hiszpanii a ona została ze starszym bratem więc spokojnie mogła robić co chciała.
Wpadła na pomysł aby posprzątać pokój. Gdyby kiedykolwiek zaprosiła ich do domu nie chciałaby aby zobaczyli ten bałagan.
Nienawidziła sprzątać , ale czego nie zrobi się dla chłopców ....

POKÓJ HANNAH :                          











DZIŚ , KRÓTKO. Następnym razem postaram się oddawać dłuższe i ciekawsze rozdziały.

1 komentarz:

  1. Świeeetny! Nie moge się doczekać next ;D
    Zapraszam do mnie ;) http://musicjam1d.blogspot.com/
    @HoranPotatoesxo

    OdpowiedzUsuń